Zorganizuj je w otwartej przestrzeni z wykorzystaniem atrybutów i klimatu winnic #enoTARNOWSKIE.

W ramach nowej oferty pojawiła się możliwość wynajmu namiotu typu “gwiazda” lub zlecenia kompleksowej organizacji wydarzenia. Namiot poza porą dnia dzięki specjalnemu oświetleniu nadaje się do organizacji wydarzeń porą wieczorową lub nocą co tworzy dodatkowy “bajkowy” klimat.

W ofercie jest też nagłośnienie czy dobrze wyposażone stoisko kulinarne na którym można będzie zorganizować pokaz kulinarny lub przygotować i zaserwować posiłki. Rozmiar namiotu 12,6 m x 17,2 m, układ z ławkami barowymi może pomieścić 96-128 osób siedzących, Układ ze stolikami barowymi pomieści 84-96 osób siedzących. Oferta dostępna jest aktualnie na winnicach: Janowice, Dąbrówka oraz Epigon.
W sprawie oferty należy się kontaktować z INSTYTUT MIEJSC Sp. z o.o., www.instytutmiejsc.pl lub pisząc na adres meilowy kontakt@instytutmiejsc.pl

Namiot został zakupiony w ramach inicjatywy pn. “Oferta organizacji eventów – nowym sposobem na funkcjonowanie PES” i otrzymał dofinansowanie w ramach Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Tarnowski współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

Skip to content